Bugüne kadar kısa boylu insanların sağlık açısından daha avantajlı ve uzun boylu insanların ise pek çok hastalığa daha yatkın oldukları bilinirdi. Hatta bu konuda internette pek çok haber bulabilirsiniz.

Boyu kısa olan daha kolay bunama riski ile karşılaşıyor. Sonuçlar ise British Journal or Psychiaty dergisinde yayımlanan araştırmaya göre, boyu 1.68 metreden kısa erkeklerde bunama ve buna bağlı ölüm riski yüzde 50 fazladır.  180 binden fazla kişinin de katılımı ile yapılan 18 çalışmayı inceleyen bilim adamları, boy ile bunama veya Alzheimer’a yakalanma ve buna bağlı ölüm riski arasında ki ilişkiyi araştırdı. Boyu 1.68 metreden kısa erkeklerin bunama veya alzheimer’a bağlı ölüm riskinin 1.78 metreden uzunlardan yüzde 50 fazla olduğu görüldü. Kadınlarda ise riskin daha az olduğu belirlendi.

Günümüzde de kısa boylu kişiler boylarının uzayabilmesi için geçmişten günümüzde kadar birden fazla yönteme başvurarak boy uzatmaya çalışmaktadırlar. Ancak başvurulan bazı yöntemler olumlu sonuçlar ile karşılaşmamıza yardımcı olabileceği gibi bazılarının da olumsuz sonuçları ile karşı karşıya kalmamıza neden olmaktadır. Aralarında doğru olan ürünü tercih etmemiz gerekmektedir. Bu doğru ürünler arasında da yerini alan supratall gibi yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçlarında doğru bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Düzenli ve önerilen bir şekilde de kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçları ile karşılaşmamıza da destekleyici olabilir.

Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız; supratall, supratall fiyatı, supratall ne kadara, supratall en uygun, supratall nereden bulabilirim, supratall nedir, supratall işe yarıyor mu, supratall kimler kullanabilir, supratall nasıl kullanılır, supratall kullanımı, supratall içeriği, supratall içindekiler, supratall içerik, supratall kullanıcı yorumları, supratall kullananların yorumları, supratall sipariş.


  • Megamax Sipariş

    Megamax Kilo Aldırıcı
  • Megamax Avrupa Sipariş

Megamax Kilo Aldırıcı Megamax
Megamax Kilo Aldırıcı Satın Al Megamax
Megamax Kilo Aldırıcı
Megamax Kilo Aldırıcı Satın Al

Megamax Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Megamax | Megamax Toz - RSS - Google Sitemap
Megamax Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden megamaxsatis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?