Aşırı zayıflık ve kilo alamamak şişmanlık kadar pek çok sağlık sorununu beraberinde getirdiğinden tehlikeli olarak kabul edilir. Kişinin kg ağırlığı, boyun metre cinsinden karesinin değerine bölünür, böylece vücut kitle indeksi bulunur. Vücut kitle indeksi, 18.5 değerinden düşük olur ise bu kişilere zayıf denilir. Kilo alamamak ve zayıf olmak bir hastalıktır.

Zayıflık 2 tür halinde görülmektedir. 1.tür zayıflarda enerji vardır ve hareketlidirler. Fazla yerler ve kilo alamazlar. Bunun nedeni metabolizmanın hızlı bir şekilde çalışmasıdır. Yemekler, hızlıca öğütülür ve enerji olarak da kullanılır. Bu tip, zayıflık endişe edilmemesi gereken zayıflıktır. Devamlı olarak hareket ettiklerinden bu olay spor gibidir ve vücut dirençleri yüksektir kolay kolay hastalıklara yakalanmazlar. 2. tip zayıflıkta, enerji yoktur ve yeterli kuvvet bulunamaz. İştah kapanmış, hipoglisemi bile görünmektedir. Bu tarz zayıflık sorunu olanlar, altta yatan başka bir rahatsızlık olup olmadığı araştırmalı ve doktora danışılmalıdır.

Yetersiz beslenme, aşırı hareketli bir yaşam, sinirlilik ve depresyon, bağırsakların fazla çalışması, ishal, kabızlık, bağırsak spazmları, şeker hastalığı zayıflığa neden olabilir. Ancak zayıflamanın nedeni olan en ciddi sorun, tiroid bezlerinin hızlı çalışmasıdır. Hızlı çalışan tiroid hormonları, bol iştah olsa dahi kilo almaya neden olur. Bu durumlarda T3,T4 ve TSH testi yapılmalıdır. Bu testler sonucu ilaç tedavisine başlanmalıdır. Karaciğer ve böbrek hastalıkların da sıklıkla zayıflama görülmektedir. Bizleri de bu gibi durumlarda tek başına bırakmayacak olan megamax gibi yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçların doğru bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olabilirsiniz.

Kullanımı ;  Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere; 1 bardak süt veya meyve suyuna 1 tatlı kaşığı karıştırılarak tüketilir. Bekletmeden hazırlar hazırlamaz içiniz. Çocukların ulaşamayacakları yerde, güneş ışığından uzak ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz. 240 gr’dır.

İçeriği ;  Kudret Narı Meyvesi, Kakao, Polen, Propolis, Hindistan Cevizi Tozu, Tarçın Tozu, Pudra Şekeri, Süt Tozu, Kına,Muz Ekstratı, Keçi Boynuzu Tozu, Sebze – Meyve Ekstratı içermektedir.

megamax

Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız ;  megamax, megamax gıda takviyesi, megamax nedir, megamax kullanımı, megamax nasıl kullanılır, megamax içeriği, megamax içindekiler, megamax yorumlar, megamax kullanıcı yorumları, megamax sipariş, megamax nasıl sipariş verebilirim, megamax satın al, megamax fiyatı, megamax ne kadar, megamax en uygun.

Megamax Türkiye Sipariş ;  Ankara, İstanbul, Amasya gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp ile bizimle iletişime geçip sipariş verebilirsiniz.

Megamax Avrupa Sipariş ; Ukrayna, Avusturya, Danimarka vb. Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orjinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ve Western Union, Ria Express gibi hızlı para transferleri ile kolaylıkla yapabilirsiniz.


  • Megamax Sipariş

    Megamax Kilo Aldırıcı
  • Megamax Avrupa Sipariş

Megamax Kilo Aldırıcı Megamax
Megamax Kilo Aldırıcı Satın Al Megamax
Megamax Kilo Aldırıcı
Megamax Kilo Aldırıcı Satın Al

Megamax Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Megamax | Megamax Toz - RSS - Google Sitemap
Megamax Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden megamaxsatis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?