Kilo Aldırıcı

Günümüzde zayıflık da şişmanlık gibi insanların sağlığını tehdit eden bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Kişinin kilogram cinsinden vücut ağırlığının karesinin santimetre cinsinden boy uzunluğuna bölünmesiyle hesaplanan vücut kitle endeksinin %18-%18,5 değerinin altında olması aşırı zayıflık göstergesidir. Dolayısıyla kişinin sağlığını tehdit eden bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu süreçte sağlığına kavuşmak maksadıyla kilo almak isteyen kişiler çeşitli yöntemler dener. Kilo aldırıcı özelliğe sahip Megamax ürünü sizlere yardımcı olmak üzere hazırlanmıştır.

 

Kilo Aldırıcı Toz Karışım

Kilo aldırıcı karışımın içeriğinde kudret narı meyvesi,kakao,polen,propolis,hindistan cevizi tozu,pudra şekeri,tarçın tozu,süt tozu,kına,muz ekstratı,keçi boynuzu tozu, sebze ve meyve ekstratları bulunmaktadır. Bu karışım günlük kalori ihtiyacınızı tamamlamak ve ihtiyacınız olan besin değerlerini tamamlamak maksadıyla hazırlanmıştır. Aynı zamanda iştahınızın da açılmasını sağlayacaktır.

Kilo Aldırıcı Formül

Günün 2 öğünü sabah ve akşam olmak üzere 1 bardak süte veya meyve suyuna bir kaşık toz karışım ekleyerek oluşturulan kilo aldırıcı toz karışımı hazırladıktan sonra bekletmeden tüketmelisiniz. Helal Sertifikalı olarak üretilmesi sebebiyle İslami açıdan da kullanımı uygun görülmüştür.Özel formülü sayesinde kilo alma sürecinizi destekleyecektir. Düzenli beslenme ve sağlıklı besin tercihleriyle desteklenerek takip edilen beslenme programı neticesinde istediğiniz sağlıklı kilonuza erişmenize yardımcı olacaktır. Düzenli ve önerilen şekilde kullanıldığı taktirde istenilen sonuçlara ulaşmadaki süreyi kısaltacaktır.

 


  • Megamax Sipariş

    Megamax Kilo Aldırıcı
  • Megamax Avrupa Sipariş

Megamax Kilo Aldırıcı Megamax
Megamax Kilo Aldırıcı Satın Al Megamax
Megamax Kilo Aldırıcı
Megamax Kilo Aldırıcı Satın Al

Megamax Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Megamax | Megamax Toz - RSS - Google Sitemap
Megamax Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden megamaxsatis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?